Bezpieczna Praca za granicą dla Ciebie

Jesteś w trakcie poszukiwania pracy i chcesz skorzystać z pewnych oraz sprawdzonych propozycji? Dobrze trafiłeś! Dzięki naszym zaufanym partnerom oferujemy Ci specjalnie wyselekcjonowane oferty pracy w atrakcyjnych lokalizacjach za granicą.

Praca w Szwecji

Praca w Szwecji – gastronomia

Jeśli gastronomia to Twoja pasja, i pragniesz podjąć pracę w jednym z najlepszych miejsc w Europie w tej branży, powinieneś zainteresować się bardzo atrakcyjnym kierunkiem – Szwecją! Szwecja, z jej nowoczesnym podejściem do kuchni i dbałością o szczegóły, czeka na Twoje umiejętności.

Od dekady Hotistin to synonim profesjonalizmu na rynku pracy w branży gastronomicznej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz długofalowej współpracy z renomowanymi hotelami i restauracjami oferuje stabilne i bezpieczne zatrudnienie dla kucharzy, sprzątaczek, barmanów, kelnerów i wielu innych pracowników branży HoReCa.

Z Hotistin swoją karierę mogą rozpocząć osoby początkujące w branży, a doświadczeni specjaliści zyskają możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku. Firma zapewnia stabilność, jasność i klarowność zasad oraz maksymalne uproszczenie procedur związanych z wyjazdem do pracy w Szwecji.

Praca w Niemczech

Praca w Niemczech – budowlanka

Niemcy, jako jedna z potęg budowlanych w Europie, oferuje wiele możliwości zatrudnienia dla specjalistów właśnie z tej dziedziny. Firma InServ przez ponad 10 lat swojej działalności w branży nawiązała długofalowe relacje z zaufanymi kontrahentami, co przekłada się na legalne i w pełni bezpieczne możliwości zatrudnienia.

Pracę z InServ znajdą doświadczeni fachowcy z różnych sektorów budownictwa – od murarzy, brukarzy i dekarzy, po specjalistów takich jak malarze, glazurnicy, regipsiarze czy spawacze. Interesuje Cię współpraca oparta na rzetelności, pewności zatrudnienia oraz doskonałych warunkach do rozwoju zawodowego? Koniecznie sprawdź oferty pracy na budowie w Niemczech, zyskaj pełne wsparcie na każdym etapie współpracy, wysokie zarobki i pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem!

Nie czekaj i odkryj nowe możliwości! Skorzystaj z doświadczenia i wiedzy naszych partnerów, aby rozpocząć nowy rozdział w swojej karierze zawodowej.

NASI PARTNERZY

Praca Szwecja
Praca Niemcy