Przykładowe CV Zobacz przygotowane wzory CV

Przykładowe CV dla studenta

Zdobądź swoją pierwszą pracę z profesjonalnym CV studenta. Sprawdź nowoczesne szablony, dzięki którym w szybki sposób stworzysz niepowtarzalny dokument. Nie musisz mieć doświadczenia, by zostać zauważonym i wyprzedzić konkurentów.

Zobacz wszystkie przykłady

CV wzór pracownik fizyczny

Od pracownika fizycznego wymaga się profesjonalizmu na każdej płaszczyźnie. Zaprezentuj się dobrze już na wstępie, dzięki naszym szablonom. CV pracownika fizycznego stworzysz w kilka minut za pomocą specjalnego kreatora online.

Zobacz wszystkie przykłady

Przykładowe CV ratownik medyczny

Potrzebujesz jedynie kilka chwil, by stworzyć profesjonalne CV. Ratownik medyczny z doświadczeniem lub bez może wyróżnić się na tle innych za pomocą odpowiednich dokumentów aplikacyjnych. Przekonaj się sam!

Zobacz wszystkie przykłady

Przykładowe CV księgowa

Sprawdź nasz kreator! Wybierz jeden z gotowych szablonów CV i zyskaj przewagę nad innymi. Dzięki profesjonalnie przygotowanym dokumentom aplikacyjnym, zwiększasz swoje szanse zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną.

Zobacz wszystkie przykłady

Przykładowe CV dla nauczyciela

CV dla nauczyciela nie musi być nudne! Wybierz jeden z gotowych szablonów i wygeneruj profesjonalne CV do pracy w szkole. Pokaż się od najlepszej strony i zyskaj satysfakcjonujące zatrudnienie o jakim od zawsze marzyłeś.

Zobacz wszystkie przykłady

Przykładowe CV dla doradcy klienta

Potrzebujesz jedynie kilka chwil, by stworzyć profesjonalne CV. Ratownik medyczny z doświadczeniem lub bez może wyróżnić się na tle innych za pomocą odpowiednich dokumentów aplikacyjnych. Przekonaj się sam!

Zobacz wszystkie przykłady

Przykładowe CV sprzedawcy

Sprawdź nasz kreator! Realizuj swoje cele z naszą pomocą! Pomoże Ci w tym profesjonalne CV sprzedawcy. Dostępne szablony możesz dopasować do indywidualnych preferencji. Wybierz wzór, uzupełnij dane o swoim wykształceniu i wygeneruj dokument w kilka chwil.

Zobacz wszystkie przykłady

Przykładowe CV do biura

Praca biurowa to marzenie wielu osób, jednak jak ją zdobyć? Stwórz unikatowe CV do biura i bądź o krok przed konkurentami już na starcie. Pracodawca z pewnością doceni Twój profesjonalizm.

Zobacz wszystkie przykłady

Przykładowe CV kelner / kelnerka

Zaprezentuj profesjonalizm i pokaż się z najlepszej strony już na wstępie. Wyjątkowe CV stworzysz za pomocą naszego kreatora internetowego. Program sprawnie przeprowadzi Cię krok po kroku przez cały proces. Koniecznie sprawdź!

Zobacz wszystkie przykłady

Przykładowe CV sprzątaczka

Profesjonalnie przygotowane dokumenty aplikacyjne, świadczą również o profesjonalizmie pracownika. Sprawdź zaprojektowane przez nas szablony CV. Sprzątaczka powinna wzbudzać zaufanie, tylko w ten sposób zwiększy swoje szanse na zatrudnienie.

Zobacz wszystkie przykłady

Przykładowe CV copywriter

Od copywritera wymaga się kreatywności, dlatego pokaż ją już na wstępie i wyślij wyjątkowe CV. Copywriter również wybierze u nas szablon idealny dla siebie. Poświęć kilka minut i zwiększ swoje szanse na zatrudnienie.

Zobacz wszystkie przykłady

Jak napisać CV lekarza?

Okazuje się, że CV lekarza można podzielić na dwie grupy. Jedna obejmuje minimalistyczne dokumenty, wyglądające jak skrawek papieru, od niechcenia uzupełniony najważniejszymi informacjami. Z kolei drugi rodzaj przypomina rozbudowaną i szczegółową opowieść o życiu zawodowym, przez którą trudno przebrnąć. Wśród wielu lekarzy pojawił się mit mówiący o tym, że w zawodzie lekarza CV wcale nie jest potrzebne, dlatego często nie zwracają uwagi na tę kwestię. To duży błąd, ponieważ Curriculum Vitae stanowi Twoją najlepszą wizytówkę, na podstawie której pracodawcy podejmują ostateczną decyzję o zaproszeniu kandydata na rozmowę kwalifikacyjną.

Kontynuuj czytanie

CV logistyk – porady, jak napisać CV i list motywacyjny logistyka

Na polskim rynku można zaobserwować wyraźny wzrost liczby przedsiębiorstw i hurtowi, poszukujących logistyków, którzy zajmą się nadzorem oraz organizacją płynnego przepływu produktów lub usług. Jeśli posiadasz odpowiednie kwalifikacje i umiejętności – do znalezienia wymarzonej posady będzie Ci potrzebne profesjonalne CV. Curriculum Vitae stanowi podstawę każdego procesu rekrutacyjnego. Niektórzy pracodawcy proszą również o list motywacyjny. Podpowiemy Ci, kiedy warto go wysłać i jak przygotować CV logistyka, które wyróżni Twoją kandydaturę na tle innych.

Kontynuuj czytanie

CV kucharz: porady, które pomogą Ci stworzyć profesjonalny list motywacyjny i CV dla kucharza

Cechą każdego dobrego kucharza niewątpliwie jest pasja do gotowania. Jednak czy to wystarczy, aby dostać pracę w luksusowej restauracji? Jeśli potrafisz dostosować posiłki do każdej okazji, znasz różne style kulinarne, masz dobry smak, a praca pod presją czasu to dla Ciebie codzienność – zdecydowanie spróbuj swoich sił. Zanim przystąpisz do tworzenia profesjonalnego CV kucharza, zacznij od dogłębnej analizy swoich mocnych stron i wymagań określonych w ofercie pracy. Życiorys dopasowany do oczekiwań pracodawcy zdecydowanie zwiększy Twoje szanse na zatrudnienie. Chcesz wiedzieć, jak wyróżnić się spośród dziesiątek aplikacji? Wszelkie przydatne informacje znajdziesz w tym artykule.

Kontynuuj czytanie

Jak napisać list motywacyjny i CV dla kosmetyczki/ kosmetologa – praktyczne porady

Jeśli zdecydowałaś się na pracę w zawodzie kosmetyczki, prawdopodobnie pielęgnacja urody jest Twoją pasją. Obecnie, gdy z zabiegów kosmetycznych korzysta coraz więcej osób, stale wzrasta zapotrzebowanie na specjalistów w tej branży, co stwarza nowe możliwości dla osób poszukujących zatrudnienia w zawodzie. Pojawił się trend unaukowienia profesji kosmetyczki, dzięki czemu klienci mogą korzystać z usług odpowiednio […]

Kontynuuj czytanie

Jak stworzyć profesjonalne CV dla elektryka?

Czym byłoby nasze codzienne życie bez prądu? Elektrycy mają dzisiaj ręce pełne roboty, jeśli tylko posiadają odpowiednią wiedzę i kwalifikacje. Wydaje Ci się, że Twoja praca to przede wszystkim technika i wiedza praktyczna, a umiejętności mówią same za siebie? Trudno się z tym nie zgodzić, jednak bez odpowiednio przygotowanego CV elektryka, nie znajdziesz zatrudnienia. To podstawowy dokument aplikacyjny, który odpowiada za pierwszy kontakt z pracodawcą. Zadbaj o to, by zaprezentować swoją kandydaturę w najlepszym świetle. Co koniecznie musi zawierać CV dla elektryka i jak powinno wyglądać? Przydatne wskazówki znajdziesz w naszym artykule.

Kontynuuj czytanie

CV niania – sprawdzone porady i przykłady: czy warto wysyłać list motywacyjny dla niani?

Zapewnienie dziecku prawidłowej opieki często jest dużym wyzwaniem dla rodziców. Jeśli chętnie zajmujesz się maluchami znajomych lub studiujesz pedagogikę i świetnie czujesz się w pracy z najmłodszymi, to zawód niani może okazać się dla Ciebie strzałem w dziesiątkę. Myślałaś o karierze opiekunki do dziecka, ale nie masz pewności czy Twoje kwalifikacje i umiejętności są odpowiednie? Zapoznaj się z naszym artykułem, w którym podpowiadamy, które kompetencje są cenne dla pracodawców i krok po kroku przeprowadzimy Cię przez proces tworzenia idealnego CV dla niani.

Kontynuuj czytanie

CV farmaceuty: wzór i praktyczne wskazówki – stwórz profesjonalne CV i list motywacyjny farmaceuta

Wbrew powszechnemu przekonaniu, farmaceuci nie pracują wyłącznie w aptekach, ale też w szpitalach, laboratoriach czy firmach farmaceutycznych. Niezależnie od tego, jakie jest Twoje wymarzone miejsce pracy, żeby znaleźć zatrudnienie w zawodzie, musisz przygotować CV farmaceuty. To najważniejszy dokument aplikacyjny, dzięki któremu nawiążesz pierwszy kontakt z pracodawcą. Nie wiesz jakie sekcje powinny znaleźć się w Twoim CV? Na jakich elementach skupić największą uwagę oraz czy warto pisać list motywacyjny? Wszystkiego dowiesz się z tego artykułu. Nasze porady zwiększą Twoje szanse na zatrudnienie – sprawdź!

Kontynuuj czytanie

Jak napisać CV i list motywacyjny mechanika samochodowego? Sprawdzone porady

Mechanik samochodowy to specjalista, który kontroluje stan techniczny pojazdu oraz dokonuje wszelkich niezbędnych napraw. Ukończyłeś profilowaną szkołę w tym zawodzie i szukasz pracy? Aby zwiększyć swoje szanse na zatrudnienie, musisz wyróżnić się na tle innych, a dokumentem, który odpowiada za pierwszy Twój kontakt z pracodawcą jest CV mechanika. W tym artykule krok po kroku przeprowadzimy Cię przez proces jego tworzenia i udzielimy praktycznych wskazówek. Dowiesz się, które umiejętności są najważniejsze, jak opisać wykształcenie i czy warto wysyłać list motywacyjny?

Kontynuuj czytanie

Jak napisać profesjonalne CV dla prawnika? CV i list motywacyjny do kancelarii

Szukasz pracy jako prawnik? Twoje CV może oceniać HR manager, partner zarządzający w kancelarii prawnej, prezes zarządu, dyrektor departamentu czy też konsultant w firmie doradztwa personalnego. Każda z tych osób spojrzy na Twoje dokumenty aplikacyjne w inny sposób, skupiając się na odmiennych elementach. Jedno jednak jest pewne – niezależnie od tego, w czyje ręce trafi Curriculum Vitae, ma pozostawić w pamięci odbiorcy pozytywne wrażenie na temat Twojej kandydatury. Nie wiesz, jak tego dokonać? W poniższym artykule znajdziesz cenne wskazówki, które pozwolą Ci stworzyć profesjonalne CV dla prawnika, które z pewnością zostanie zauważone.

Kontynuuj czytanie

Jak stworzyć profesjonalne CV fotografa wraz z listem motywacyjnym

Praca fotografa nie polega jedynie na robieniu zdjęć, a na utrwalaniu momentów, rzeczy, osób oraz martwej natury za pomocą aparatu cyfrowego lub analogowego. Poza tym fotograf zajmuje się organizacją stanowiska pracy – czyli planu zdjęciowego i studia, dobieraniem rekwizytów oraz materiałów fotograficznych do poszczególnych ujęć, a także najczęściej prowadzi własną działalność gospodarczą. Osoba na tym stanowisku powinna wykazywać się kreatywnością, dlatego warto, by CV fotografa również takie było. W tym artykule znajdziesz wskazówki, które pomogą Ci stworzyć profesjonalne dokumenty aplikacyjne i zwiększyć Twoje szanse na zatrudnienie.

Kontynuuj czytanie

Gotowe wzory CV do wypełnienia – Zobacz 24 szablony CV do pobrania

Nieuniknionym etapem poszukiwania pracy jest stworzenie CV. To najważniejszy dokument aplikacyjny, w którym kandydat opisuje swoje doświadczenie i umiejętności. Jego treść odgrywa najważniejszą rolę, jednak aby przyciągnąć uwagę rekrutera, należy postarać się również o nietuzinkowy wygląd CV. Nie wiesz, jak wyróżnić się na tle dziesiątek, a może nawet setek aplikacji? Szablon CV do pobrania pozwoli Ci czytelnie, a zarazem oryginalnie zaprezentować swoje kompetencje i tym samym zwiększyć szanse zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną.

Kontynuuj czytanie

Przykładowe CV informatyka – Jak napisać dobre CV programisty?

CV dla programisty - wyróżniające

Obecnie coraz większym zainteresowaniem cieszy się zawód programisty. Wynika to głównie ze zwiększającego się zapotrzebowania na osoby wykształcone w zakresie IT. Taka sytuacja przekłada się również na zwiększoną konkurencję na rynku pracy. Dlatego, aby wyróżnić się na tle innych, licznych kandydatów, musisz odznaczać się czymś wyjątkowym. Może Ci w tym pomóc odpowiednio napisane CV, które zainteresuje przyszłego pracodawcę. Jak napisać idealne CV informatyka? Na jakie umiejętności IT warto zwrócić uwagę? Z jakich elementów składa się CV programisty bez doświadczenia? Te i wiele innych informacji znajdziesz w poniższym artykule.

Kontynuuj czytanie

CV kierowca – Jak napisać CV dla kierowcy?

list motywacyjny kierowca

Praca kierowcy jest pracą wyjątkową pod kilkoma względami. Jest przede wszystkim różnorodna – kierowca odwiedza liczne miejsca oraz spotyka wielu ludzi. Wybierając karierę kierowcy, można mieć pewność, że zapotrzebowanie na tę profesję nie zmaleje – praktycznie każda branża opiera się na transporcie, dostawach, czy przewozach. Starając się o zatrudnienie jako kierowca, oczywiste jest stworzenie odpowiedniego CV kierowcy. W niniejszym artykule dowiesz się, jak stworzyć profesjonalne CV dla kierowcy oraz z jakich części powinno się ono składać.

Kontynuuj czytanie

CV copywriter – Praca copywritera, kim jest copywriter

copywriter zdalnie

Zawody związane z pracą w internecie, w Polsce wciąż wydają się dla wielu zajęciem dość abstrakcyjnym, dzięki któremu można raczej dorabiać niż zarabiać. I faktycznie, jeszcze kilka lat temu tak było. Obecnie jednak, ze względu na to, że światowy handel coraz śmielej przenosi się do Internetu, rośnie również zapotrzebowanie na twórców dobrej jakości treści reklamowych, sprzedażowych oraz content marketingowych. W odpowiedzi na tę potrzebę rynku – stosunkowo niedawno, bo nie wcześniej niż na początku XXI wieku – powstał zawód copywritera. Ale konkretnie, kto to copywriter?

Kontynuuj czytanie